اخذ نماینده فعال از سراسر کشور

مقالات و مطالب مدیریتی

گوگل شروع به پشتیبانی از ساعت های اپل می کند.

94/2/28 توسط زهرا شیرازی (بروز رسانی: 94/2/31)


اپل ساعت اپل ساعت هوشمند اپلیکیشن اپلیکیشن اخبار و آب و هوا apple google گوگل اپلیکیشن جدید گوگل

گوگل آپدیت برنامه‌های خود را برای ساعت اپل آغاز کرده است و اولین اپلیکیشن برای این هدف اخبار و آب و هواست.

بله، به نظر میاد که برای برنامه های‌ محبوب مثل جیمیل، جستجو، تقویم، hangout (برنامه چت گوگل) و گوگل پلاس باید بیشتر منتظر بمونیم. اما اخبار و آب و هوا کاملا مناسب ساعت هوشمند اپل است. یادداشت‌های منتشر شده قول چندانی نمی‌دهند و فقط می‌گویند که برنامه برای ساعت اپل آماده است.

خوب تواناییهای این برنامه چیست؟

تقریبا میشود گفت که قسمتهای مربوط به آب و هوا رو فراموش کنید. در بهترین حالت میتونیم بگیم که اپلیکیشن اخبار و آب و هوا فقط اخبار رو روی ساعت اپل ارائه میدهد، به شما اجازه میدهد که مهمترین تیترهای خبری روز را مرور کنید. میتوانید با چرخاندن تاج دیجیتال کنار ساعت عکسهای خبر رو هم ببینید، اما فقط تیتر خبرها، کّل متن خبر را نمیتوانید روی مچ خود بخوانید.

ضربه زدن روی خبر تقریبا هیچ کاری نمیکند که کمی‌ عجیب به نظر می‌‌آید. اما میتوانید با نگه داشتن انگشت، از گزینه افزودن خبر به فهرست خواندنی‌های سافاری استفاده کنید. بدیهی‌ است که گزینه‌های زیاد دیگری نیز برای اخبار روی اپل پوشیدنی وجود دارد. شما NYT ، Now، CNN، Circaو انتخاب‌های بیشتری خواهید داشت. اما اگر چیز دیگری نباشد، این آپدیت نشان میدهد که گوگل بطور کامل ساعت اپل را نادیده نگرفته است. امیدواریم باقی‌ برنامه های گوگل در آینده قابلیت‌های بیشتری از این یکی‌ داشته باشند .


گروه بندی موضوعی:

اخبار فناوری


بیشتر بخوانید:

شما نمی توانید چیزی را که اندازه گیری نمی کنید، مدیریت کنید!

F. John Reh