vdash online

قدرت سرورهای ابری، حفظ داده ها در شبکه داخلی

اولین راهکار ترکیبی دنیا در مصورسازی اطلاعات

  • استفاده از سرویس به جای نصب نرم افزار

  • قابلیت تعریف تعداد نامحدود کاربر سازمانی

  • مناسب برای هر بودجه ای، حتی رایگان

  • قابلیت اتصال به تعداد نامحدود پایگاه داده

  • پرداخت به صورت ماهانه

  • حفظ امنیت داده ها در شبکه محلی و پشت فایروال

  • پشتیبانی رایگان

همین حالا ثبت نام کنید »

وقتی نرم افزار در فضای ابری است، چطور داده های من از شبکه داخلی ام خارج نمی شود؟

شما برای اینکه داده های خود را به تصویر بکشید، نیاز نیست که نرم افزار vdash را در شبکه داخلی خود نصب کنید. البته ممکن است خودتان بخواهید این کار را انجام دهید. ولی مجبور نیستید. همچنین نیازی نیست سرور داده های خود را به اینترنت متصل کنید، یا برای آن آی پی استاتیک یا جهانی تخصیص دهید.

پس چطور vdash به داده های من متصل می شود؟

شما برای اینکه بتوانید به سرور داده های تان متصل شوید، کافی است سرویس داده vdash را در شبکه داخلی خود نصب کنید. این سرویس وظیفه دسترسی به داده ها بدون خارج کردن آن از شبکه را به عهده دارد. نکته جالب توجه این است که حتی این سرویس نیز نیاز نیست به اینترنت دسترسی داشته باشد یا آی پی استاتیک داشته باشد. فقط کافی است شما در شبکه داخلی خود به آن دسترسی داشته باشید.

نکته! در صورتی که می خواهید از طریق اینترنت به داشبوردهای خود دسترسی داشته باشید، می بایست سرویس داده vdash از طریق وب در دسترس باشد.

ثبت نام رایگان

سرویس داده vdash چیست؟

سرویس داده vdash یک ویندوز سرویس کوچک است که وظیفه دسترسی به پایگاه های داده موجود در شبکه داخلی را بر عهده دارد. این سرویس تضمین می کند که داده های شما از سازمان خارج نشده و امنیت داده ها پشت فایروال های شما حفظ شود. این سرویس همچنین وظیفه تبدیل داده های خام را به اطلاعات قابل گزارش گیری با سرعت بالا به عهده دارد. برای انجام این کار، سرویس داده می بایست به یک پایگاه داده SQL Server متصل شود.

راهنمای استفاده از سرویس داده vdash