اخذ نماینده فعال از سراسر کشور

vdash online اولین و تنها سرویس ابری داشبورد مدیریتی در ایران

چرا سرویس ابری؟

سرویس ابری vdash online

مزایای سرویس های ابری بر کسی پوشیده نیست، سرورهای قدرتمند، سادگی استفاده و عدم نیاز به نصب مهمترین موارد آن به شمار می روند.

این سرویس مناسب چه کسانی است؟

اولــین پیشنهاد ما به کلیه مشتریان استفاده از vdash online است. همه شرکت ها، اشخاص و سازمان ها می توانند از مزایای این سرویس بهترین بهره برداری را بنمایند.

ما این سرویس را تنها به کسانی پیشنهاد نمی کنیم که:

 • سیاست های سازمان اجازه استفاده از اشتراک های ماهیانه یا سرویس آنلاین را نمی دهد
 • دسترسی پایدار به اینترنت برای سازمان مقدور نیست
 • حجم اطلاعات سازمان بالاست (دیتاست هایی با حجم بیشتر 1.000.000 رکورد دارند)

در غیر این صورت این سرویس برای همه مناسب است:

اشخاص حقیقی:

 • مشاورین مالی، بازرگانی و بازاریابی
 • مشاورین و مدیران منابع انسانی
 • سایر مشاورین مدیریتی
 • دانشجویان و اساتید دانشگاه

شرکت ها و سازمان ها:

 • واحد های صنعتی که محدودیت بودجه دارند
 • شرکت ها و سازمان هایی که اطلاعات پراکنده دارند و می خواهند این اطلاعات را به سادگی آنالیز کرده و به داشبوردهای مدیریتی برسند
 • شرکت هایی که خدمات مدیریتی و نرم افزاری به مشتریان خود ارائه می کنند
 • شرکت هایی که کار تحلیل مالی یا بازار انجام می دهند

سرویس رایگان برای اشخاص

مادامی که شما به صورت تک کاربره با vdash online کار می کنید، اطلاعات شما به صورت فایل های اطلاعاتی (Excel, CSV, Access) ذخیره شده است و نمی خواهید به پایگاه داده متصل شوید یا به صورت چند کاربره از سرویس استفاده نمایید، می توانید به صورت رایگان بدون محدودیت زمانی با vdash online کار کنید.

جزئیات بیشتر در مورد سرویس رایگان vdash online

هم اکنون شروع کنید »

مقرون به صرفه برای شرکت ها

شرکت ها و سازمان ها می توانند با خرید اشتراک سازمانی و پرداخت مبلغ ناچیز به صورت ماهیانه، vdash online را به پایگاه های داده خود متصل نمایند، به تعداد نامحدود کاربر تعریف کنند و از همه امکانات نرم افزار استفاده نمایند.

در اشتراک های سازمانی داده های سازمان به سرورهای vdash منتقل نمی شوند، بلکه شما با نصب یک سرویس کوچک روی یکی از سرورهای داخلی خود، با حفظ قوانین امنیتی شبکه و Firewall خود، امکان اجرای دستورات داده ای را فراهم می کنید، بدون اینکه حتی یک بایت از اطلاعات شما از شبکه داخلی تان خارج شود.

اطلاعات بیشتر راجع به نحوه عملکرد اشتراک سازمانی

آیا سرورهای ابری امن هستند؟

سوالی که همیشه شرکت ها و سازمان ها از ارائه کننده های سرویس های آنلاین می پرسند همین است. آیا این سرورها امنیت کافی دارند؟

وقتی که شما از داشبوردهای مدیریتی و دسترسی لحظه ای به اطلاعات صحبت می کنید، در دسترس بودن داشبوردها اولویت شماره 1 را به خود اختصاص می دهد. بنابراین شما می بایست به هر حال دسترسی از طریق وب را به سرور vdash بدهید. حال سوال اینجاست، امنیت سرورهای داخلی سازمان بالاتر است یا سرورهای عظیم ابری معتبر متعلق به شرکت های مایکروسافت، آمازون و گوگل؟

قضاوت در مورد پاسخ به این سوال، نگرانی شما را از نظر امن بودن سرورهای ابری برطرف خواهد نمود.

نکته مهم تر این است که در اشتراک سازمانی vdash online فقط نرم افزار روی سرورهای ابری است و داده های شما که بخش حساس پروژه هستند، در شبکه داخلی شما خواهد ماند. بنابراین نگرانی امنیتی بابت استفاده از سرویس ابری نداشته باشید.

بهترین فرصت برای مشاوران و شرکت های خدمات مدیریتی

vdash online می تواند به عنوان یک ابزار آنلاین بسیار کاربردی برای مشاوران عمل کند. امروزه همه مشاوران برای ارائه بهترین راهکارها به مشتریان خود، داده های آن ها را آنالیز می کنند و نتایج را تحلیل کرده و از روی آن تحلیل ها راهکارهای مدیریتی پیشنهاد می کنند.

همه مشاوران و شرکت هایی که خدمات مدیریتی و تحلیلی ارائه می کنند، می توانند با ارائه امکانات آنالیز ساده vdash online راهکارهای بهتر در اختیار مشتریان خود قرار دهند و به طبع آن جلب رضایت بیشتری از مشتریان خود داشته باشند.

ثبت نام رایگان در vdash online