اخذ نماینده فعال از سراسر کشور

vdash چیست؟

vdash مجموعه ابزارها و سرویس هایی است که به شما برای نمایش گرافیکی اطلاعات کمک می کند. و با استفاده از آن شما می توانید کسب و کار خود را نظارت، آنالیز و بهتر مدیریت کنید. ساخت داشبوردهای مدیریتی، تحلیل و آنالیز اطلاعات، برجسته کردن نقاط بحرانی و کشف الگوهای عملکردی به وسیله گراف های ساده، گویا و استاندارد، بهترین ابزار را در اختیار مدیران قرار می دهد تا با درک بهتر از وضعیت و اخذ تصمیمات سازنده، زمینه پیشرفت کسب و کار خود را فراهم کنند.

معرفی vdash یکی از ساده ترین ابزارهای ساخت داشبورد مدیریتی

استفاده از انواع گراف ها در vdash

نگاه چند بعدی به داده ها

با رسم انواع چارت ها و گراف ها، از ابعاد و زوایای مختلف به داده ها نگاه کنید و بهترین آنالیز اطلاعات را تجربه کنید.

این چارت ها شامل انواع جدول، لیست، ماتریس های یک بعدی و دو بعدی (Pivot Table, Cross-Tab)، انواع گراف های میله ای، ستونی، خطی، سطحی، دایره ای و حلقه ای، نمودارهای تحلیلی مانند رادار، حبابی و پراکندگی، همچنین شکل های مختلف نقشه و ده ها نوع آیتم اطلاعاتی دیگر می باشد، این امکان را می دهد که به سادگی و به سرعت داده های موجود در سازمان را آنالیز نمایید.

ابزارهای آنالیز اطلاعات در vdash

آنالیز آسان و سریع با ابزارهای فیلتر، مرتب سازی و دسته بندی

برای آنالیز اطلاعات لازم است داده های مورد نظر را بارها و بارها به اشکال مختلف فیلتر کنیم، دسته بندی آن را تغییر دهیم یا بر اساس فیلدهای مختلف مرتب کنیم. تا نقاط مخفی درون داده خود را نشان دهد.

vdash با ارائه ابزارهای آنالیز اطلاعات ساده و در دسترس به مدیران و تحلیل گران این امکان را می دهد که در کمترین زمان داده های خود را آنالیز نمایند.

ارزیابی شاخص های کلیدی عملکرد (KPI)

ایجاد محیط نمایش مشترک بین اهداف و عملکرد واقعی سازمان موجب تصمیم سازی بهتر و کارآمد می شود. vdash این شاخص ها را به صورت علائم استاندارد و قابل درک در لحظه، با استفاده از رنگ ها و گراف های اختصاصی این کار نمایش می دهد. این کار به مدیر احازه می دهد که با یک نگاه درک بهتری از وضعیت عملکرد کسب و کار خود شده و نقاط کلیدی برجسته شده را پیگیری نماید.

این شاخص ها معمولا در زمان برنامه ریزی و هدف گذاری سازمان تدوین می شوند و به ارزیابی عملکرد سازمان در بخش های مختلف کمک شایانی می کنند.

حاشیه سود، بهره وری پرسنل، رضایت مشتری و نسبت هزینه به بودجه چند نمونه از شاخص های کلیدی عملکرد هستند.

شاخص های کلیدی عملکرد (KPI)

داشبورد روی موبایل

شما همیشه پشت میز کار خود نیستید، آیا ضرورت نظارت از راه دور را بر کسب و کار خود احساس نمی کنید؟

داشبورد مدیریتی روی موبایل و تبلت

مقایسه بخش های مختلف با یکدیگر

یک اصطلاح آمریکایی در مدیریت اطلاعات است که وقتی اطلاعاتی را به مدیر ارائه می کنید، می گوید: "در مقایسه با چی؟"

این به این معنی است که اطلاعات به تنهایی ارزش تحلیلی یا تصمیم گیری ندارند و می بایست با اطلاعات دیگری مقایسه شوند. مقایسه اطلاعات انواع گوناگون دارد. مانند:

  • مقایسه یک مقدار با هدف
  • مقایسه یک شاخص با شاخص دیگر
  • مقایسه یک شاخص در مناطق مختلف
  • مقایسه یک شاخص در دپارتمان های مختلف
  • مقایسه یک شاخص با گذشته
  • مقایسه یک شاخص با پیشبینی آینده
  • مقایسه یک شاخص با میانگین، بیشینه یا کمینه آن
  • مقایسه یک شاخص با دیگران (رقبا)

محدودیت دسترسی همه به اطلاعات

یکی از دغدغه های مدیران ارشد سازمان ها در مورد نرم افزار های مدرن مدیریت اطلاعات از قبیل داشبورد مدیریتی، آنالیز اطلاعات و گزارش ساز، دسترسی همه کاربران به همه اطلاعات است.

در vdash این امکان برای شما فراهم است که دسترسی هر یک از کاربران را به برخی از اطلاعات محدود کنید. مثلا مدیر فروش فقط بتواند اطلاعات مربوط به فروش محصولات را آنالیز کند.

اما این همه درخواست مدیران نیست. نکته مهم دیگر این است که دسترسی به رکوردهای اطلاعاتی نیز محدود شود. یعنی مدیر فروش هر استان، فقط اطلاعات فروش استان خود را ببیند و آنالیز کند.

ذخیره یا به اشتراک گذاشتن داشبورد مدیریتی

ذخیره کنید و به اشتراک بگذارید

داشبوردهایی که ساخته اید با همان چیدمان، فیلترها و شرایط ذخیره کنید و در مواقع لزوم، بدون نیاز به ساخت مجدد، داشبورد را تنها با یک کلیک فراخوانی نمایید.

داشبوردهای ذخیره شده، مانند داشبوردهای جدید، همیشه با اطلاعات به روز و آنلاین را نمایش می دهند. صرفا ساختار و چیدمان داشبورد ذخیره می شود.


تحلیل خود را از اطلاعات سازمان به سادگی با سایر همکاران به اشتراک گذاشته تا آنان نیز از تحلیل خوب شما بهره مند شوند.

مجوز مشاهده یا ویرایش، توسط شما به همکارانتان داده می شود.

عدم وابستگی مشتری به شرکت پشتیبان

یکی دیگر از نگرانی ها و دغدغه های مدیران در مورد تهیه نرم افزارهای تخصصی، میزان وابستگی سازمان به شرکت سازنده نرم افزار است. و اینکه تا چه میزان خود سازمان به نرم افزار تهیه کرده تسلط دارد. آیا فقط دسترسی به قسمت های کاربری دارد؟ آیا برای ایجاد تغییر در ساختار اطلاعاتی نرم افزار نیاز به خدمات شرکت دارد؟

vdash دارای یک کنترل پنل کامل و ساده است که تمامی نیاز شما را در زمینه مدیریت ساختار اطلاعاتی نرم افزار مرتفع می کند. اگر بخواهید در هر یک از شاخص ها، فرمول ها، مدل ها، دسترسی و سایر موارد مشابه تغییری ایجاد کنید، در یک محیط کاربر پسند، به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

اطلاعات کنترل پنل vdash »

پیش نیازهای نصب vdash روی سرور

پیش نیازهای سخت افزاری vdash

پیش نیازهای سخت افزاری

CPU: 4+ Cores 2.5 GHz or upper

RAM: 8+ GB (16+ Recommended)

Required Disk Space: 5GB

پیش نیازهای نرم افزاری vdash

پیش نیازهای نرم افزاری

Supported Operating Systems:

Windows Server 2012 R2 or Upper

.Net Framework 4.5.1

MS SQL Server 2014 SP1 or Upper (2016 Recommended)

سخت افزار ارائه شده حداقل لازم بوده و بسته به حجم داده ها و تعداد کاربران می بایست افزایش یابد.

بر روی رایانه کاربران (Client Systems) نیازی به نصب هیچ نرم افزاری نیست. فقط از مرورگری استفاده کنید که HTML5 را پشتیبانی کند.

لیست مرورگرهایی که HTML5 را پشتیبانی می کنند.

اطلاعات بیشتر راجع به vdash

اگر در مورد vdash سوال یا ابهامی دارید، یا نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دارید، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید.