اخذ نماینده فعال از سراسر کشور

استفاده از iPad به عنوان مانیتور دوم ویندوز

parisa | 94/2/27

استفاده از iPad به عنوان مانیتور دوم ویندوز
با نصب یک اپلیکشن ساده، می توانید از iPad به عنوان مانیتور دوم ویندوز با همه قابلیت های لمس و حرکت استفاده نمایید.
استفاده از iPad به عنوان مانیتور ویندوز

الان ماه هاست که اپلیکیشن Duet Display آیپدهای قدیمی‌ را به صفحه نمایش های سریع مک‌بوک تبدیل می کرده است. اما حالا بر دنیای ویندوز تمرکز کرده است، با دانلود Duet به قیمت فقط ۹.۹۹ دلار می‌توان آیپد را به عنوان مانیتور یک کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز استفاده کرد. نصب آن اصلا پیچیده نیست و بدون نیز به کار خاصی‌ آیپد به مانیتور تبدیل میشود.

امروز برای چند ساعت با Duet Display کار کردم و تا حد زیادی طبق انتظار عمل می‌کند. ویندوز ۷ و ۸ را ساپورت می‌کند و از طریق درگاه شارژ به آیپد متصل میشود. این روش برای جلوگیری از کندی طراحی شده است، اما من متوجه شدم که روی تعدادی از لپ‌تاپ‌ها بعضی از برنامه‌ها وقتی‌ که با صفحه نمایش آیپد کار میکنند، کند میشوند. از آنجایی که آیپد به عنوان مانیتور کار می‌کند، ویندوز به شما اجازه گسترش و بازتاب خودش را روی صفحه نمایش میدهد.

من از Duet روی مک‌بوک هم استفاده کرده‌ام و میتوان گفت که نسخه ویندوز به روانی‌ آن‌ نیست. یک اشکال، محدودیت رزولوشن ۷۶۸ * ۱۰۲۴ می‌باشد وقتی‌ که ویندوز، یک صفحه نمایش آماده ی عمومی را به عنوان مانیتور تشخیص می دهد. این بدین معنی‌ است که برای دیدن ویدیو‌های با کیفیت HD خیلی‌ خوب نیست. می‌توان گفت که مثل نسخه مک عمل می‌کند و حتی میتوانید صفحه لمسی آیپد را برای ناوبری در ویندوز و ضربه برای کلیک استفاده کنید.

اگر یک آیپد و یک لپ‌تاپ دارید، این میتواند ترکیب مفیدی باشد، همچنین راه خوبی است برای گسترش مانیتور کامپیوتر با یک صفحه نمایش لمسی تخت یا عمودی روی میز کار شما. به طور رسمی‌ Duet برای ویندوز ۷ و ۸ در دسترس است و به‌ نظر می‌رسد ویندوز ۱۰ حتی بهتر هم عمل کند.

منابع و مراجع:

The Verge

اخبار مرتبط...