اخذ نماینده فعال از سراسر کشور

از زبان مشتریان بشنوید

برخی از مدیران که از vdash استفاده کرده اند، تجربه خود را با ما در میان گذاشته اند.

دانشگاه یزد

دکتر محمد مهدی لطفی

مدیر طرح و برنامه و عضو هیات علمی | دانشگاه یزد

در اکثر سیستم های مدیریتی، شرکت پشتیبان یا واحد IT سازمان فرمان امور را در دست دارد و مدیر حکم سرنشین را دارد. همواره مدیر باید از کارشناسان خود درخواست کند که گزارش ها و آمار مورد نیاز را برای ایشان تهیه کند. ولی در داشبورد مدیریتی vdash، خود مدیر پشت فرمان نشسته و خودروی آنالیز اطلاعات را به هر سمتی که می خواهد می برد. هر اطلاعاتی که اراده کند، با هر فرمت، فیلتر، مرتب سازی و شکل نمایشی دلخواه خود مدیر، در لحظه ایجاد و از آن استفاده می کند. البته می تواند تنظیمات را یک بار انجام داده و برای دفعات بعد ذخیره نماید.

پارک علم و فناوری یزد

مهندس تقی فرهنگ نیا

مدیر مرکز رشد IT | پارک علم و فناوری یزد

یک ابزار خیلی ساده برای مدیریت که در لحظه اطلاع از وضعیت سازمان خود داشته باشید، بدونید کجای برنامه عملیاتی هستید، در سازمان چه خبر است و ... می توانیم یک گزارش عملکرد کامل را به آسانی از آن استخراج کنیم. البته همه این امکانات مشروط به این است که بانک اطلاعاتی اصلی سازمان درست و مرتب باشد. در این صورت هر و هر لحظه که اراده کنید، به همه اطلاعات سازمان دسترسی خواهید داشت.

مدیرفروش شرکت های نسیم و سالموک

مهندس محمدرضا طباطبایی

کارشناسی ارشد MBA | مدیرفروش شرکت های نسیم و سالموک

داشبورد مدیریتی vdash برای برنامه ریزی بلندمدت سازمان و آنالیز تراکنش های مالی و کالایی تامین کنندگان و فروشگاه ها کاربرد بسیار بالایی دارد. این نرم افزار دربرگیرنده پارامترهای سود و زیان، هزینه و درآمدها و فروش های منطقه ای و سایر شاخص های مهم فروش و مالی می شود . بنابراین مدیریت کلان را در حجم بسیار بالای اطلاعات تسهیل می کند.

برای مشاهده نظر سایر مدیران با انگشت پنل را حرکت دهید.