اخذ نماینده فعال از سراسر کشور

هدف اصلي که برخي صاحبان فکر و انديشه در کشورهاي توسعه يافته دنبال مي کنند، توسعه انفجاري و غيرقابل تصور استعدادها و فرصتهاي اقتصادي و اجتماعي خصوصا با تکيه بر سرمايه حياتي و تعيين کننده فکر و دانش بشري است ؛ اين امر میسر نمی گردد مگر با بکارگيري و توسعه فناوري اطلاعات. آنان اعتقاد دارند ، سازمانهاي سنتي در بسياري از محصولات و خدمات خود تنها از 5 درصد زمان فرآيندها ارزش افزوده دريافت مي کنند و از 95 درصد زمان باقيمانده غير از ضرر و هزينه چيزي عايدشان نمي شود؛ چرا که وقتي يک فرآيند براي تکميل منتظر فرآيند ديگري باشد ، فرصتهاي زيادي در کنار اين تاخير پيش مي آيند که بدون استفاده رها مي شوند.با بکارگيري فناوري اطلاعات ، اين تاخيرها و انتظارها بين فرآيندهاي داخلي يک سازمان و مهم تر از آن بين چند سازمان را مي توان حذف کرد و با روشهاي جديد بيشترين فرصتهاي سودآوري و ارزش افزوده را براي يک جامعه مهيا نمود. در نتيجه آنان مشغول تامين شرايطي هستند که هيچ فعاليتي و حتي هيچ زماني در حلقه هاي ارتباطي اقتصاد و اجتماع بدون ارزش باقي نماند.

نوآوران توسعه وندا با زمینه فناوری اطلاعات، فعالیت خود را در سال 1382 آغاز نمود. توسعه فناوری در سازمان ها و واحدهای صنعتی کشور، مکانیزه کردن سیستم های سنتی و کاغذی و تبدیل آنها به یک سیستم یکپارچه و منسجم و همچنین تجمیع اطلاعات در سازمان هایی با گستره جغرافیایی زیاد همواره در برنامه های اجرایی این مجموعه بالاترین اولویت را به خود اختصاص داده است.

در این راستا و به گونه ای خاص تمرکز شرکت وندا بر روی مباحث شبکه های اطلاعاتی یکپارچه و داینامیک، تجمیع اطلاعات، سیستم های اطلاعات مدیریت و هوش تجاری (Business Intelligence) بوده است.

وندا با به کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ی چندین ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای سیستماتیک، تجمیع اطلاعات، سیستم‌های اطلاعات مدیریت و فناوری تولید نرم‌افزار، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است.

نگرش مشتری مداری حاکم از همان ابتدای راه، موجب شده است تا افزایش خشنودی اعضای خانواده وندا، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر جزء مهمترین اصول و ارزش های حاکم بر وندا باشد همچنین، همواره خدمت رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه فناوری در کشور همواره مورد توجه مدیران و کارکنان وندا بوده است