اخذ نماینده فعال از سراسر کشور

vdash به چه بانک های اطلاعاتی متصل می شود؟

داشبورد مدیریتی vdash به انواع پایگاه های داده از قبیل SQL Server, Oracle, MySql, DB2, Access, Excel, XML متصل می شود. برای اطلاعات بیشتر به بخش اطلاعات فنی مراجعه نمایید.

آیا vdash بانک اطلاعاتی جداگانه ای دارد؟

خیر! برای استفاده از امکانات vdash مجبور نیستید داده ها را از سرور بانک اطلاعاتی به vdash منتقل نمایید. بلکه vdash هر لحظه اطلاعات را به صورت آنلاین از مرکز داده فراخوانی کرده و آن را پس از پردازش نمایش می دهد.

آیا امکان طراحی داشبورد توسط خود مدیر یا کاربر نهایی وجود دارد؟

بله. یکی از مهمترین برتری های vdash نسبت به سایر داشبوردهای مدیریتی، امکان طراحی داشبورد توسط خود مدیر است. مدیر با توجه به اشراف کاملی که به سازمان خود دارد، بهترین کسی است که می تواند داشبورد را طراحی و از آن بهره برداری کند.

داشبوردهای ساخته شده به چه فرمت هایی Export می شوند؟

امکان صدور (Export) داشبوردها به فرمت های Excel, Word, PDF, Image, HTML, XML, Text, CSV و فرمت خاص vdash وجود دارد.

آیا می شود داشبورد طراحی شده را ذخیره کرد؟

بله. پس از ساخت داشبورد، امکان ذخیره کردن آن با یک کلیک برای کاربر وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر به ذخیره و اشتراک گذاری مراجعه نمایید.

vdash در چه محیط هایی قابل استفاده است؟

داشبورد مدیریتی vdash در سیستم عامل های Windows, Windows Phone, Mac OSX, iOS, Android, Linux در همه مرورگرهای رایج IE9+, Chrome, FireFox, Opera, Safari و روی دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت، تلویزیون و گوشی های هوشمند قابل استفاده است.

آیا کنار هم قرار دادن اطلاعات سیستم های مختلف و شاید بی ربط، در یک داشبورد ممکن است؟

بله. در داشبورد مدیریتی vdash شما می توانید آیتم های اطلاعاتی مختلف، از منابع مختلف اطلاعاتی، با فیلترهای مختلف را در کنار یکدیگر در یک داشبورد قرار داده و آنها را تحلیل نمایید.

پشتیبانی vdash چگونه است؟

داشبورد مدیریتی vdash دارای 5 سال پشتیبانی رایگان از زمان خرید نرم افزار می باشد. این پشتیبانی شامل رفع اشکال و پاسخ گویی به سوالات مشتریان در مورد نرم افزار و ارائه بسته های بروز رسانی و رفع ایرادهای نرم افزار می شود. پشتیبانی نرم افزار با پشتیبانی خدمات داده متفاوت است.

سوالات بیشتری دارید؟ با مشاورین ما تماس بگیرید.

در صورتی که هنوز ابهاماتی در مورد داشبوردهای مدیریتی، آنالیز اطلاعات و یا vdash دارید، با کارشناسان و مشاورین متخصص ما تماس بگیرید و از ابهامات ذهن خود را برطرف کنید.